Dno ale to juz chyba jeszcze i wyniki beda słabe więc bedzie leciec dalej jutro sądny dzien jak poleci w przepaść to kto wie-0,1zł .Pewnie wiedzą jakie wyniki i sprzedja ci co maja dostęp do spółki.Do tego zmiany w składzie prezesów na samym początku wejscia na giełde ? zastanawiające