Dnia 2015-01-14 o godz. 14:07 ~GREG napisał(a):
> TO ZALICZONE DNO TERAZ STABILIZACJA A KIEDY 2ZL?
2 zł może być w dwie sesje
papier mocno grany i to sie liczy
reszta to dla początkującej ulicy ,która co chwilę popuszcza w gacie bo cyferki na monitorku maleją hehehe