Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,00 zł , zmiana od tamtej pory: 6,25%

Re: DM BOŚ: +116% (!) rekomendacja dla...

Zgłoś do moderatora
Zależy kto co lubi - dobiera takie spółki jakie mu pasują. Ja lubię spółki stabilne z dywidendami wtedy mam ograniczone ryzyko wahań w portfelu i dodatkowo niezłe dywidendy. Jakbyś zobaczył wahania mojego portfela to byś powiedział kurcze to możliwe na giełdzie bo amplituda jest naprawdę niska. Powiesz, ale PZU nie wypłaci dywidendy a ja nie w tym roku to w następnym bo będą mieć kapitały nadwyżkowe więc może być ok 5 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY -2,30% 85,00 2021-10-19 16:45:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.