Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,98%

Re: DM BOŚ: +116% (!) rekomendacja dla...

Zgłoś do moderatora
Róbcie jak uważacie ja mam max Puław i nie będę szaleć co innego nabywam obecnie. Choć obserwuję co się tu dzieje i mi to grubo śmierdzi więc radziłbym daleko idącą ostrożność. Choć na pewno fajnie to wygląda 80 zł. Ja teraz nie będę ukrywał koncentruje się na PZU bo GPW tak mendy podbiły, że krótkoterminowo jest przewartosciowane ja każda spółkę która mam w portfelu dokładnie znam i wiem gdy coś jest nie tak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,00% 84,40 2021-10-26 12:48:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.