Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
My jesteśmy pionkami. Natomiast byli konkretni akcjonariusze,którzy weszli do układu zaproponowanego w projekcie pani Ebelewicz. Układ nie został zatwierdzony ponieważ bank PKO BP był przeciwny.Jednak proces restrukturyzacji został przeprowadzony i podzielony na dwie części żeby hamulcowi za bardzo nie przeszkadzali.Bank w/w ma akcjonariusza SP,a ten nie może pogodzić sie ze stratą na odszkodowanie dla spółki. A więc tylko jedno starczyło żeby spółka dalej funkcjonowała zgoda pko bp. Dlaczego więc się nie zgodził.....Póki co to ja akcje mam na rachunku, jeżeli przestaną istnieć będę się zastanawiał czy mi je ktoś nie ukradł.Dziwi mnie jedynie to że taką determinację wyrażamy My mali tutaj na forum a nie akcjonariusze we wspomnianym powyżej układzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.