Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,04 zł , zmiana od tamtej pory: -57,50%

Re: Dlaczego taka kapitalizacja?

Zgłoś do moderatora
Tak jak już pisałem dotychczasowe wyniki w funkcji czasu pokazują gdzie jest potencjał,a tu możesz poczytać więcej o przyszłych planach (na samym dole masz dokumenty omawiające szerzej strategie) ->

https://oxygen.com.pl/2020/10/01/oxygen-s-a-z-nowa-strategia-grupy-kapitalowej-na-lata-2020-2025/


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OXYGEN -1,56% 0,44 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.