Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,98 zł , zmiana od tamtej pory: -55,71%

Re: Dlaczego taka kapitalizacja?

Zgłoś do moderatora
Bo jak grać to albo grubo albo wcale, polityka Oxygen w 2020 roku zakładała pozyskanie kapitału na rozwój, obecnie mają "zaledwie" 10 razy większy. Zresztą wyniki Art Games nie powalają mając niemal identyczne, a historię wydawniczą o 2 lata dłuższą. Poza tym ich tytuły prezentują się dość słabo, bez pomysłu i warsztatu, gry Oxygen robią miazgę pod tym względem :)

BTW. Czytałeś plany wydawnicze Oxygen na 2021 rok?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OXYGEN -1,14% 0,43 2021-12-06 15:43:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.