siedzę tu już ponad 5 lat i czekam na dobrą okazję do sprzedaży i nie wiem czy się doczekam przez następne 5 lat,
zleciało się tu sporo osób zwabionych dywidendą, liczą na to, że będzie rosło a nie będzie, ta spółka tak już ma
piszą, że dobrze że spada to sobie taniej dokupią, posiedzą tu z rok to zmienią zdanie