Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,70 zł , zmiana od tamtej pory: 170,04%

Re: Dlaczego Ryvu tak dołuje?

Zgłoś do moderatora
Po prostu twórca firmy patrzy dwa lata do przodu, bo wie jak obiecujące są wyniki i czuje szanse na zrobienie biotechu o wycenie europejskiej. A inwestorzy są tu i teraz, i wiedzą, że to oznacza palenie kasy, bo nie będzie się bezpiecznego podzielenia się zyskami przez robienie partneringu. Czyli mocno rośnie ryzyko, ale równocześnie robinie obiecujących badań w pojedynkę geometrycznie podbija wartość finalnej wygranej. Ma to sens pod warunkiem posiadania finansowania

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 1,91% 64,00 2023-09-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.