Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: DLACZEGO PETROLINVEST TO SZMATA?! OPINIE!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2008-11-26 o godz. 18:48 ~maniek napisał(a):
> Proszę opinie niezadowolonych inwestoró na temat tej
> spółki. Sam jestem wściekły ake trzymam, nierozumiem
> dlaczego tak leci w dół, wiem, że sytuacja na rynkach jest
> ciężka ale petrol to jedna z najbardziej tracących spółek
> na naszej GPW! Od ceny maksymalnej zjechał już 200razy!

Bo dopiero zaczela spadac. Miejmy nadzieje ze spadnie ponizej 5zl, wtedy bedzie mozna sie oblowic pisakiem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.