Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  211,00 zł , zmiana od tamtej pory: -18,01%

Re: Dlaczego nikt nie sprzedaje?

Zgłoś do moderatora
Cena do doopy ale długo tak nie będzie, jak na branżę IT to rzadko spotykane niskie c/z i w dodatku z gotówką rosnącą co kwartał, uważam że kurs zdołowały transakcje wymiany na tych śmiesznych poziomach i myślę że rajd św mikołaja dzwignie tą nędzę, jakby płynność była większa to na całkiem innych poziomach by kurs chodził, tu zwykły drobny ciulacz może cuda zdziałać, jedyny pozytyw że szybko pojawia się popyt, ci co zakupili w wymianach z czasem podbiją kurs

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMARCH 0,23% 173,00 2022-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.