Dnia 2020-10-15 o godz. 09:49 ~ja napisał(a):
> Dlaczego nie spada i nie ma paniki jak na szerokim rynku?
> Kurs jest sterowany i nie ma się czym przejmować.
> Teraz kurs zwalili a za jakiś czas podbiją.
nie dajcie się nabrać naganiaczom na kupno toksycznych akcji. Przecież Dziedzic i Bakun wycenili akcje na 2.99 za sztukę.
To było w zeszłym roku przed cov ... po wynikach za I p. 2020 wycena spada na 1.99 i prawdopodobnie w tej cenie chcą przeprowadzić emisje tylko dla rodziny. skąd oni mają kasę na akcje ?? przecież spółka wypłaca grube miliony np za analizy o rurkach z nierdzewki.