Ja pierd*****le.... dlaczego nie spada. 20% kapitału poszło ...a ci mi tu dlaczego nie spada. Bo jak swoje 21 000 akcji wrzuce , to rypnie do -40%. Chcesz ? To bede rypał, trociny takie w mózgu. Ta spolka to dziadostwo i tyle czekam jak moze jakis frajer zbierze w okolicach 4,10.