To ja i nam podobni też mamy trociny w głowie i chwała nam za to , tymi trocinami w głowie zarobimy mnóstwo szmalu , a Wy inteligentni leszczunie, ... no cóż, , popracujcie nad swoimi emocjami bo z tych waszych super mózgów żadnej korzysci nie będzie.Pozdrawiam