Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dlaczego dziś stoi?

Zgłoś do moderatora
Dzień dobry.I co mi macie do powiedzenia?Słucham. Podobała wam się akcja z 3,10 na 4,37?A czy kolarzom już się znudziło? Znowu na 4,30 zaczęło cuchnąć niemiłosiernie z pampersów.Zejście na 3,10 nie pomogło? Marzyło im się 2 a niektórym 1 a jeszcze innym 0,5 he he... Już zaczynają gadać o 3,40(mamy postęp).Nie nauczycie się?Oni naprawdę chcą wsiadać do wagonu numer 11?Ale 11-tki nie będzie wiecie o tym bo mówiłem - jest tylko 10 wagonów,nic się nie zmieniło.Powtórzę : potem odcięcie i widzimy się na 15. Tam dłuższa lewitacja - zaczekamy na info ze spółki.
Pamiętajcie dlaczego labo musi rosnąć : ustawa ,własna plantacja i leczenie skutków po covidzie setek tysięcy ludzi. Jutro atakujemy 5.Pzdr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.