Bardzo dobre pytanie na ktore jest prosta odpowiedz Akcje spadają bo sprzedaz jest większa niz popyt.Obawiam sie ze 20 gr powoli macha ręką z portu .mam swoja teorię na temat kursu i sądzę ze w tym roku jest duza szansa na 12 -14 gr.Ci ktorzy kupowali 50 gr i wyzej sa straceni jak i ci ktorzy proboja usredniac w dól.Ta kasa nie wróci.W tej chwili przy bardzo salbym spadającym rynku granica 40 gr to jakies+ 150%..Te poziomy robia sie juz horendalnie wysokie a tak powoli opadało po 1 gr do czasu...Za wsze zadaje sobie to fundamentalne pytanie'Dlaczego to nie rosnie? i zaraz potem zaczyna spadać.to bardzo dobre pytanie.