może i tak ale cały ten akcjonariat jakiś dziwny
myśle ze zaniżanie kursu na tej spółce to chwyt taktyczny w tej chwili kluczowym wsparciem jest 0,32 groni jezeli przebijemy dołem do zlecimy nawet do 0,20 groni jeżeli na koniec dnia się obroni albo wyjdzie na plus to jest duża szansa na kurs powyżej 0,40
zobaczymy komu bardziej będzie na tym zależeć
ps. moim zdanie prezes sprzedał bo musiał sprzedać i pewnie tak dostał mniej niż by chciał ale warunek był jeden linia kredytowa + zmiana branży + usunięcie prezesa ......albo dalej spóła na minusie - kurs pikuje w dół -