0,25gr?
jakis konkretny powod czy TY tak bys chcial?
zblizajac sie na spadkach do linii trendu wolumen maleje a jak sie od niego odbijamy to rosnie.
hmm pytanie dlaczego?
doksztalc sie troche z inwestowania bo jesli nadal bedziesz tam myslal w przypadku inwestowania to zawsze bedziesz tylko dawca kapitalu
wiemy przynajmniej ktos ostatnio sprzedawal po dobrych informacjach ze spolki a ich w najblizszej przyszlosci coraz wiecej. przynajmniej teraz nie bedzie kto mial zatrzymac wzrostow