Dnia 2020-09-24 o godz. 16:13 westros napisał(a):
> Dnia 2020-09-23 o godz. 20:52 swój napisał(a):
>
> > O widzę
>
> A co ty możesz pijaczyno przez te opuchnięte oczka widzieć?
> Dalej naganiasz na tego bankruta? Po co, to już tylko spekulacyjny crap dla kolarzy, hehe.
> BTW, kiedy trzeci wniosek o upadłość?
>
Cio bibulek całości nie zacytował:))
No już leć na skargę do modera już!!!!!!!!!!!! jak struś pędziwiatr