dopiero za rok,
na razie nie ma co wkładać pieniędzy, bo lepiej teraz mieć je w obrocie na innych spółkach, a za tę samą cenę i tak się kupi jeszcze przed wzrostami, bo tu nie rośnie i powolni nie będzie rosnąc, tylko dopiero jak będą wyniki pójdzie w górę.