Słowo kluczowe w twoim wpisie to KONESENSUS. A dlaczego bo na naszej szulerni wbrew pozorom nic nie jest przypadkowe, ostatnio jak Dino podał wyniki obiektywnie całkiem nieźle to anale wymyślili wyższy konsensusu, a było to wtedy kiedy fundy otwieraly szorta przypadek otóż nie. Z mojego doświadczenia gieldowego wynika że wszelkie rekomendacje ,konsensusy są robione pod kogoś w czyims interes. Wtedy to był osobliwie w interesie szorta , a nie"ulicy", a teraz jak szort jest zarobiony kurs mocno zbity,czas przejść się na loonga. Więc paradoksalnie konsensus może być niższy bo baza jest niższa,oczekiwania też powinny być niższe. I tu może być ta duża niespodzianka 14.05.br. a wtedy sami odpowiedzcie sobie co tu może dziać się z kursem