Dnia 2020-02-07 o godz. 21:32 ~Hefajstos napisał(a):
> Digital dostał rykoszetem od BOA, wszyscy się na to rzucili i zapomnieli o Digitalu, Myślę że zrobi jeszcze parę kółek i dopiero ruszy. Jeszcze ze dwie korekty na odleszczenie i zobaczymy. W poniedziałek znów 1zł pewnie będzie albo poniżej
Druga fala wzrostowa rozpoczęta i już tego nie zatrzyma.