Jak bzikać ludzi na hajs z Najaranym Januarym.
<i patrzcie, macie takie śmieszne didżital awenju, puścimy im 2000 akcji, zobaczymy co kupią
<ups pomylilem sie o dwa zera a do excela wklepane x-DDDD
Albo
<Patrzcie, robicie penge jak ja, stajecie się sławni i ludzie praktycznie za tobą cały czas chodzą na tej giełdzie, gorzej niż proszenie o zdjęcia na ulicy
<No i patrzcie, wykupuje se 20% akcji po cenie 5 złociszy. Idę spać, na spokojnie robię kawkę, siadam przy biureczku
<No i patrzysz a na bankierze kwicze bydło że january kupił akcje danej firmy, a kapitał rośnie o 50%
>profit