Gamoniu tępy jestem tu od grudnia ze srednia 27 gr ! Ty tu przyszedłes i zanizasz poziom swoim załosnym gadaniem ! wiec Ty idz stad... idz wez swoje zabawki i spadaj z tego forum ... nie dosć ze nie piszesz nic merytorycznego to twoje wpisy sa poprostu załosne ! 27 lutego ma byc SPOTKANIE a ty juz na info czekasz ! piszesz mieli do cnbc hhahaah dzieciaku matka wie ze na wagarach jestes ? setki osob sie przewineło na forum ale takie debila jak ty nie było jeszcze ! BRAWO ! Gratuluje.... zdobyłes pierwsze miejsce !