Dnia 2013-02-27 o godz. 12:05 ~Wariat napisał(a):
> to czemu ostanie były opóźnione po 2 dni?
nie wiem...zreszta ktos bedzie wiedzial wczesniej i poznamy po kursie jutro rano hahaa..w kazdym badz razie ja sie nastawiam tez na opcje ze znowu bedzie przesuniete bo i tak docelowo bedzie tutaj dzida na minium 1 zł...czy w najblizszych dniach czy bede musial czekac np jeszcze z miesiac nie ma to dla mnie znaczenia bo i tak zarobie krocie. Spółka sie zmienia wiec wycena groszowa bedzie zapomniana.