Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dent-a-Medical ma nowego inwestora?

Zgłoś do moderatora
To info jest tylko po to by emisja sie sprzedala. ta spolka to jakis mega przekret, wstyd sie przyznac ze mam takiego smiecia w portfelu. goscie zwalili kurs wlasnej spolki z 20gr na 4 wywalajac akcje jak popadnie. zarobili sie ladnie naszym kosztem, ale malo im tego, wiec teraz wymyslili ze zrobia emisje i znowu z nas sciagna kase. a ja pisalem tutaj gdy kurs byl po 7, 8gr unikajcie tej spolki jak ognia. osobiscie nie zamierzam obejmowac akcji nowej emisji, bo jestem przekonany ze ta spolka tak traktujac inwestorow, przyszlosci nie ma zadnej a kurs niedlugo spadnie do 1gr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKOOZE 0,00% 0,09 2024-05-21 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.