Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,08 zł , zmiana od tamtej pory: 63,28%

Re: Decyzja ws. wakacji kredytowych - bez znaczenia dla banków

Zgłoś do moderatora
Myślę, że świadomie. Położenie „łapy” na bankach odcina finansowanie inwestycyjne, co w kryzysach zawsze skutkowało zmniejszeniem popytu i w konsekwencji produkcji i podaży. Taki ruch prowadzi do spirali z dodatnim sprzężeniem zwrotnym i do pogłębienia kryzysu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR 0,91% 88,30 2024-02-23 17:00:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.