Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,00 zł , zmiana od tamtej pory: 63,52%

Decyzja ws. wakacji kredytowych we IX, realne przedłużenie

Zgłoś do moderatora
Decyzja w sprawie wakacji kredytowych we IX, realne jest przedłużenie z progiem dochodowym na takim poziomie, że będzie mogła skorzystać z nich przytłaczająca większość kredytobiorców - poinformował w Polsat News rzecznik rządu Piotr Muller.

"Czekamy na analizy rynku kredytowego i takie decyzje będą zapadać we wrześniu. Realna jest kontynuacja programu" - powiedział.
"Rozważany jest wariant z progiem dochodowy na takim poziomie, że przytłaczająca większość będzie mogła skorzystać. Na ile kwartałów byłoby wprowadzone to jest jeszcze do rozstrzygnięcia" - dodał.
Do 23 lipca z wakacji kredytowych skorzystało 1,945 mln kredytobiorców, czyli 56 proc. uprawnionych. Wakacjami kredytowymi objętych było do tej pory 1,144 mln kredytów na kwotę 283 mld zł. (PAP Biznes)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR 0,91% 88,30 2024-02-23 17:00:59