Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  74,00 zł , zmiana od tamtej pory: 9,86%

Re: Decyzja komisji

Zgłoś do moderatora
To nie tablica ogłoszeń. Komunikat podali bo musieli kończył się okres wyłączności to należał się komunikat. Jak widzisz sami sobie dali możliwość wycofania się właściwie bez powodu i na własne życzenie wycofania się . Mogą to zrobić teraz i natychmiast pismo tylko wysłać trzeba. Wcześnie to były terminy niezbędne do uzyskania zgody teraz mają płynnie i wygodnie. Tamte komunikaty brzmiały inaczej brzmiały tak że były ustalone z kupującym . Teraz wygląda to tak że właściwie nie ma żadnego zobowiązania chcemy to kupimy nie to nie wcześniej to były zobowiązania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALUMETAL -0,04% 81,30 2023-08-02 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.