A prezesowa kupując prawie cztery i pół miliona akcji po 50gr też poleciała na lep? Ruszcie panowie głowami . Przeczytajcie panowie te wywiady , choćby w postach: OLO, Admirał , Parkiet. Pokażcie drugą spółkę ,która deklaruje podwojenie sprzedaży w ciągu roku . Prawda jest zupełnie inna :otóż ktoś chce możliwie najtaniej skupić maksymalnie dużą liczbę akcji w okresie 60 dni od zakupu prezesowej, kiedy "porozumienie nie może kupować
.Jest oddzielną sprawą czy robią to na zlecenie porozumienia , żeby sprzedąć potem w pakietach po ok 50gr czy też na własny rachunek. Tak to rozumiem zajmując się tą spółką od 2 lat (CASH to cash zarobione i rozliczone w podatkach ok 100k PLN) łączny obrót ponad 2mln PLN ,pierwsze kroki na tej spółce na fixingu. Powiem więcej kupno tych akcji na umowach cywiln0 prawnych uważam za wyłudzenie, w czym wydatnie pomógł kryzys jako uzasadnienie.