Dnia 2020-08-24 o godz. 20:51 ~axaa napisał(a):
> Wyniki zgodne z moimi i innych forumowiczów przewidywaniami/Jutro raczej spadki/Zyski z fotowoltaiki to raczej kwestia 4go kwartału lub przyszłego roku
No szczerze powiem, że nie zazdroszczę posiadaczom...