Argument 2. Analizując okres od początku roku. Mdg jest jedną z najgorszych spółek na całym rynku w środowisku silnej hossy. I nie ma co zaklinać faktów.
Lada moment na szerokim będzie korekta (nie wiem czy za tydzień czy za 2 miesiące ale będzie). Jeśli nie będzie tu nic przełomowego to będzie to tylko katalizatorem do silniejszych spadków.
Inaczej mówiąc jeśli zarządowi to będzie na ręke (i ostatnie zapowiedzi o umowach, inwestorze ze szwecji, amerykanach okażą się ściemą) to możemy tu w niekorzystnym wariancie zobaczyć poziomy o których nawet nie myślicie (stawiam na ok 15 PLN).
Oczywiście mogą zmienić wajche i będzie 50. Ale póki trend jest spadkowy i działania zarządu są jakie są to 15 wydaje się bardziej prawdopodobne niż 50. I tyle.