Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  93,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,81%

Re: Damn it, Śpiewak...

Zgłoś do moderatora
nikt nie tknie??? Ale tu pelno jakichs naiwnych felkow. Niedawno rozwalili imperium Czarneckiego chociaz to banki, ktorych upadek moze miec katastrofalne skutki dla calego systemu. Upadek jakiegos dewelopera to przy tym pikus. To decyzja polityczna. Wybory sie skonczyly i teraz mozna spokojnie zlikwidowac opozycje tak, zeby nie miec juz z kim przegrac za 3 lata. Nie po to sie przejmowalo prokurature i sady zeby z tego teraz nie korzystac. Domdev to zaplecze finansowe platformy, wiec w ten sposob zlikwiduje sie ich finanse, a wtedy leza.

Kurs Getin banku spadl o 90%, tu bedzie tak samo. Ogladajcie wiadomosci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,20% 98,40 2022-07-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.