Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  93,00 zł , zmiana od tamtej pory: 6,45%

Re: Damn it, Śpiewak...

Zgłoś do moderatora
Jak to jest powodów spadków to dokupuje ile wlezie bo mega promocja. Śmiech na sali.

Jeśli interesujecie się takimi rzeczami to zastanówcie się dlaczego niektórzy politycy zawiesili prawo budowalne ustawami anty COVID i developerzy nagle zaczeli budować bloki na kwarantanny
albo dlaczego bardzo chcą zlikwidować Okęcie na miejscu którego zmieści się 100 000 - 200 000 mieszkań wartych nawet 100 miliardów (!!!) złotych oraz ile miliardów deweloperzy na tym zarobią (marża ok 30%?).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 0,71% 99,00 2022-06-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.