Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,50 zł , zmiana od tamtej pory: -53,40%

Re: czyżby to był koniec wzrostów:)

Zgłoś do moderatora
Takie marudzenie, że to nic niewarte umowy są faktycznie przekonujące... Potem marudzenie że umowa to jeszcze nie zysk, potem że przychód będzie ale zysk netto mały... i tak bez końca aż się okaże że wartość spółki już dawno osiągnęła kosmos a jeden z drugim czeka nadal. Popatrzcie na zyski tej spółki. Jeszcze miesiąc temu prawie zerowy obrót mimo zysków większych niż niejedna wyceniana kosmicznie a zachwalana na forach spółka. Nazw nie podaję bo zacznie się ujadanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT -1,27% 1,17 2022-01-27 09:09:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.