Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,25 zł , zmiana od tamtej pory: 4,08%

Re: Czyżby ruch pod wyniki MPC może zaskoczą ?

Zgłoś do moderatora
W pierwszym kwartale 2025 roku przychody Vee wzrosły o 11,8% względem czwartego kwartału 2024 roku i o 41,1%
względem analogicznego okresu roku poprzedniego. W tym samym czasie liczba obsłużonych spraw zwiększyła się o 36,4%
kwartał do kwartału oraz o 43,9% rok do roku, osiągając poziom 2,75 miliona. Liczba minut rozmów z Vee wyniosła 1,78
miliona, co oznacza wzrost o 37,4% względem Q4 2024 i 54,6% względem Q1 2024. Kontynuujemy prace nad projektami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VEE 0,39% 12,75 2025-10-24 14:55:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.