Forum Forex +Dodaj wątek

Re: czytelniczko

Zgłoś do moderatora
Jak tak wszyscy będziemy myśleli ze zaraz walnie to będzie rosło. .... :) na tym gielda polega, na robieniu ludzi w konia. Te zamachy to teraz pozywa dla bykow