Emisja jeżeli nastąpi przewidziana jest dla inwestora finansowego. Dotychczasowi akcjonariusze będą mogli nabyć nowe akcje na takich samych zasadach jak inwestor i będą mieli pierwszeństwo. Proszę zauważyć że przejęcie zwrotne Boomeranga nastąpiło gdy w spółce nie było żadnych środków. Od 2 lat kapitału spółce dostarcza jeden akcjonariusz a pozostali jada na gapę i piszą na forum co tam sobie myślą w danym momencie. Dla poważnego skoku naprzód i robienia biznesu musi być paliwo w postaci kapitału i od tego jest giełda. Mam nadzieje ze emisja się uda i wszyscy skorzystamy.