implementacja technologii do spółki Stoppoint to nie tylko udział Dazumi, w całej implementacji uczestniczyły takie podmioty jak Smart Technology Group, o tym świadczy obecność ich ludzi w zarządzie podczas implementacji.
Smart Technology Group to ekipa odpowiedzialna za wdrożenia technologii RFID w Polsce, między innymi współpracując z PKN Orlen, 7R Logistic, Fresh Logistics Polska i inne. Systemy integrujące magazyny oraz inne transakcje logistyczne, o czym można przeczytać na stronie spółki planetb2b
Dystrybutorzy, hurtownie i producenci korzystają z Planet B2B do sprzedaży dla autoryzowanych odbiorców. Dzięki integracji z systemem magazynowo-księgowym kupujący otrzymują indywidualne ceny, aktualne stany dostępności, wymianę danych EDI/XML oraz indywidualne programy lojalnościowe.
Kłamstwem jest że implementacja technologii w etapie Stoppoint nie doszła do skutku, ponieważ Damian Puczyński opuścił spółkę.