Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,25 zł , zmiana od tamtej pory: -77,31%

Re: Czyli sanki

Zgłoś do moderatora
Myśle że zrzucą jeszcze , czekają aż się popyt ustawi,
Stoję z boku i zastanawiam się czy kupić czy nie kupić ?
Dlaczego zarząd wogóle nie kupuje ? nawet symbolicznej ilości ?
Czy jest Trup w szafie?
Ps. Gadanie o zaniżaniu przed odpałem to można w bajki włożyć, wszystkie podbitki które miały tu miejsce służyłu tylko do wywalnia papieru i schodzenia na nowe minima
Wygląda to trochę tak jak by kasy nie było na prowadzenie bierzącej działalności

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -0,59% 3,38 2026-02-05 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.