Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,42 zł , zmiana od tamtej pory: -19,14%

Re: Czyli Quercus.....

Zgłoś do moderatora
Relpol jest przedsiębiorstwem technologicznym i do tego podejmuje działania aby wdrażać coraz bardziej innowacyjne produkty, więc ktoś kto myśli w dłuższym terminie to wie, że Relpol to nie jest zły wybór!
  • Fundusz Autor: ~pytek
  • Re: Fundusz Autor: ~Trik
  • Czyli Quercus..... Autor: ~SGHDoktor
  • Re: Czyli Quercus..... Autor: ~odp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -1,64% 6,00 2022-06-30 15:01:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.