no ok Panowie, każdy tak sobie gada, ale nie zmienia to faktu że nikt z prawej nie rusza akcji (i myślę tutaj także o obecnych na walnym którzy wiedzieli że harmonogram będzie dziś lub jutro).. Mam nadzieję że nwa, lub ktokolwiek inny będzie wysyłał info na prv i rozwieje również moje wątpliwości ślać mi krótkie info na norbuspt@gmail.com
pozdrawiam