Dnia 2021-03-01 o godz. 20:49 ~Gliks napisał(a):
> Nie rozumiem tych co kupuja za taka cene ,przeciez tu jest oderwanie od rzeczywistosci w porownaniu dotakich spolek gdzie zysk netto oscyluje typu comarch 50 mln,ailleron 11 mln,czy chocby k2 holding a tu ciagle minus
Ja liczę na nowe kontrakty. I wzrost o 30%. I OK.