" gdzie zysk netto oscyluje typu" zgrabnie napisane
jakie to narzecze?
akurat k2 chyba z 6 lat szukalo strategii, zeby cos tam zarobic i niezle ubralo ludzi..a pozatym nie musisz rozumiec. z rozumieniem to tak mniej wiecej 80% spoleczenstwa ma nie lada problem.