Forum Giełda - K.Kolany

Re: Czy warto?

Zgłoś do moderatora
Ostatnio koniunktura na debiutujące spółki jest dobra, więc chyba warto. Z kredytami i dużymi redukcjami nie należy się jednak nastawiać na nieoczekiwanie duże zyski. Poza tym warto pozbywać się akcji na debiucie, bo późniejszy kierunek zwykle bywa niewiadomą, ale to już oczywiście zależy od indywidualnego podejścia do inwestycji (na krótki czy na długi termin).
  • Czy warto? Autor: wojtek_kace
  • Re: Czy warto? Autor: PawelRejczak