Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,22 zł , zmiana od tamtej pory: -1,95%

Re: Czy Vin ma coś do ukrycia?

Zgłoś do moderatora
Byłoby dobrze, gdyby jakiś mały, złośliwy i samolubny cwaniaczek, którego posadzono tam właśnie dla takiego, nielegalnego i niezgodnego zresztą z prawem, działania, nie zaniżał nieprzerwanie kursu, celowo wstrzymując wzrost.
Tak właśnie działa finansowa przestępczość zorganizowana...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS 0,75% 8,06 2019-11-22 11:02:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.