Jeśli wydali by Reala 1 teraz to przy obecnym rynku gier nikt pewnie by na niego nie zwrócił uwagi.To były inne czasy i byle grywalny gniot się sprzedawał.A po Realu 1 równia pochyła.Dark Moon w 2017-2019 mógł też dać zyski ale wabiono na gameplayera.A gry nie było latami,aż zmienił się rynek.Przy około 20 mln akcjach to nie sądzę aby byli w stanie wydać grę która da 3 zł na kursie.Ciekawe na co liczy Besim.Być może znają się na zyskownych inwestycjach w firmy ale na giełdzie wyglada na to że nie.Prezesi Besima najpierw powinni zostać graczami giełdowymi aby zrozumieć na czym polegają inwestycje giełdowe.