Był przy połowie akcji aktualnych. Ale wtedy złotówka była więcej warta to na jedno wychodzi. Ale bardziej mnie martwi rozmycie rynku. Tu było 27zł w czasach gdy spółek gamingowych było może z 10. Teraz jest ze 100 albo więcej. Nasrali tych spółek jak kryptowalut i już koniec rynku. Szansę to widzę w przebranżowieniu. A jeśli się nie przebranzowią to może jeszcze będzie szansa po 2zł wywalić.