Dnia 2020-03-06 o godz. 07:46 ~Select napisał(a):
> Jeśli ktoś traktuje inwestycje długoterminowe to powinien być spokojny.
> > Jeśli jednak ktoś kupił w obecnych cenach lub wyżej pod to info, to jeszcze może cena zejść w okolice 1 pln. Ogolna niepewność na giełdach i wirus nie sprzyja wzrostom innych branż spoza bio.
Wirus już dawno w cenie.
Z biomedycznych rośnie tylko blirt który ma powiazania polityczne. NA cormay i biomaximie główni walą jak oszaleli, glcosmed kilka % w górę i szła dystrybucja z ukryciaków. Harper też milionów nie zarobi i dalej bedzie przynosił straty..Jednym słowem - 5 min na biomedyki minęło.
Tak samo u nas - 5min na spadki minęło. Boczniak i wybicie.