Może też być realizowana taka strategia - kurs idzie 5%-7% do góry i znowu duża liczba akcji jest wyprzedawana (ale nie mój pakiet) przez tych, którzy powiedzą sobie - " sprzedam teraz bo może znów spadnie". Ale to też jest właśnie wymarzona okazja dla kupujących większe ilości.